הסיפור שלנו

החזון שלנו

אנחנו מאמינים שיצירה טובה מגיעה מתוך סיפור אישי. 

ממש כמו כתיבת פואמה שמשלבת ביטוי אישי, סדר ודיוק, יצירת תכשיט מבחינתנו היא הגשמה של רעיון מיוחד באמצעות שילוב החומרים הטובים ביותר ועבודה מקצועית.

השורשים שלנו התחילו עוד בשנת 1931 באיטליה על ידי הסבים והסבתות שלנו. אנחנו מעצבים ומייצרים באהבה תכשיטים בסטודיו שלנו במתחם הבורסה ברמת גן בעבודת יד קפדנית, תוך שימוש בחומרים טבעיים בלבד מהאיכות הגבוהה ביותר.

שיתוף הפעולה בין החלומות והעולם הפנימי של לקוחותינו ביחד עם המומחיות של המעצבים והמעצבות שבחרנו בקפידה, הופך את התכשיטים שאנחנו מייצרים ליוצאי דופן וחד פעמיים. 

השאיפה שלנו היא לאפשר לכל אחת ואחד לעצב וליצור את הסיפור שלהם דרך תכשיט אישי וייחודי, שילווה אותם שנים ארוכות. עם מוניטין של 45 שנים בענף היהלומים והתכשיטנות בארץ, אנחנו גאים לספק יהלומים ואבני חן טבעיים ברמת צבע וניקיון גבוהים, שעוברים אצלנו סינון קפדני בטרם השיבוץ.

תהליך הייצור

כל תכשיט שנרכש אצלנו מגיע עם תעודה בעלת דירוג אמין ומדויק של איכות האבנים. אנחנו לא משתמשים באבנים מטופלות, צבועות, CVD (סינטטי או מגודל), ביהלומים שעברו תהליך של HPHT וביהלומי מואסנייט (moissanite). בנוסף, אנחנו משתמשים רק בזהב 14k ו-18k. כל היהלומים שלנו הינם ממקומות חוקיים בלבד אשר מחויבים לסחר ביהלומים ללא חשש לסכסוך בכל התנאים כפי שנקבע בהסכם קימברלי בכפוף לאישור ממשרד התעשייה.

 

השירותיות נמצאת אצלנו בעדיפות ראשונה, כשאנחנו מלווים אתכם מהרגע הראשון ועד לסיום התהליך, בתשומת לב ובמקצועיות. התשוקה שלנו היא לעצב וליצור תכשיטים איכותיים ומעוצבים ברמה הגבוהה ביותר עבורכם, ואנחנו מקווים שתמצאו אצלנו בית להגשמת חלום על תכשיט פרטי וייחודי משלכם.

המעצבים שלנו

Lepoem⁠⁠ הוא מותג  אשר מאגד בתוכו מגוון רחב של מעצבות ומעצבים, המגיעים מרקעים שונים, כל אחת ואחד מהם עם הסגנון שלו, הייחודיות שלו והסטייל שלו.⁠

מה שנותן למותג שלנו זרימה בלתי פוסקת של מודלים ייחודיים ומגוונים וקולקציות תכשיטים נחשקות ומהפנטות! שעברו תהליך של יצירה, מרעיון-להגשמה!